alone - komentarze


400 kcal na dobe. Szukam możliwości by jakkolwiek jeszcze je zredukować. Na szczęście efekty i tak nie pozwolą na siebie długo czekać. Najpierw osłabienie, potem coraz to mniej zimowych zapasów tkanki tłuszczowej. Byle do wakacji.

Przygladałam się dziś sobie w lustrze. Prawie nagie ciało, osłoniete jedynie niebiesko-białym, kwiecistym bikini z zeszłego roku, nie ma żadnego wyglądu. Chude kości biodrowe, a nieco wyżej wałeczki tłusczu. Teraz dopiero do mnie dotarło, do jak okropnego stanu się doprowadziłam. Wystarczy miesiąc by to naprawić.

Nie mam nic. Nie mam ciała, nie mam myśli. Nie mam silnego charakteru. Nie mam komu powiedziec kocham, a już tym bardziej nie mam do kogo się przytulić. Jedno mam. Mam wszystko w dupie.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.06.2005 :: 17:28 :: amp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

a idx ty,coś tu się psuje :/
08.06.2005 :: 17:28 :: amp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

brx


08.06.2005 :: 17:25 :: amp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

brx

Wiesz,jak tak czytam sobie drugi akapit to mi sie przypomina scena z
07.06.2005 :: 11:59 :: eb50.internetdsl.tpnet.pl

footsiak

własnie popieram ,,siostrę
07.06.2005 :: 11:59 :: eb50.internetdsl.tpnet.pl

własnie popieram ,,siostrę
06.06.2005 :: 21:33 :: ns3.netten.pl

siostra

siła sugesti człowieka jest niezmierna więc im więcej będziesz sobie cos powtarzać tym bardziej w to uwierzysz. bardzo dobrze wiesz że nie jesteś sama-chyba że bardzo chcesz w to wierzyć. pewnie że chciałabys się zakochać-to normalne, ale aby rozpaczać z powodu braku bliskości mężczyzny będzie czas za lat 20-30. tak, są ludzie którym przyszło w Twoim wieku szczęśliwie kochać,ale większość musi czekać jeszcze pare lat zanim pozna kogoś kto po latach będzie dla nich bliski. Masz przyjaciół i bardzo dobrze o tym wiesz.w dupie mozna mieć wiele rzeczy, ale nie siebie samą i weź sie w garść bo potem całe życie możesz żałować, a nikt za Ciebie tego nie zmieni
Talk.pl :: Wróć