alone - komentarze



Nie chcę nic tłumaczyć. I nie chcę nic wyjaśniać. Przecież wszystko zostało już powiedziane. Teraz trzeba tylko czekać. Cierpliwie. Bo przecież niewiadomo jak to będzie jutro, za tydzień, miesiąc, rok. Niewiadomo. Byle nie gorzej.

Między dobrem a złem.

I`ll rip off to the hell. Just for a while.

Nic dziwnego, że ulubioną pozą jest podkulenie nóg i wbicie się w róg sofy zakopując pod poduszkami i kocem. Z książką. Jedną. Drugą. Z muzyką. Nic dziwnego, bo nie posiadam innych perspektyw spedzania czasu. Okaleczona i niedorozwinięta. Później sen a uderzającą subtelnością jest w międzyczasie monolog wewnetrzny. Snów brak.

Stuck somewhere.

Dni są dziwne. Szybko mijają i za to im chwała. Ale nie mają barwy. Zgubiły ostrość. Odcień.

Przygladam się im słysząc, że ich niepowtarzalny kolor, który ja będę zdolna pojąć, ich fakturę oftalmologicznie odkryje dopiero, gdy zacznę je odpowiednio cenić. A tego trzeba się po prostu nauczyć. Wartościując.

If we don`t get a move on.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.07.2005 :: 12:50 :: dfg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Witka! Jesteś dobry w angielskim? Koniecznie sprawdź sie na www.ewciaaa.talk.pl ! SĄ NAGRODY POZDRAWIAM! (prosze chociaż looknij)
22.07.2005 :: 11:03 :: tkA88.tkchopin.pl

magic-butterfly

nigdy nic nie wiadomo
życie jest jedną wielką niespodzianką,,,
20.07.2005 :: 14:28 :: ns3.netten.pl

Siostra

no właśnie, nauczyć się..wszyscy się tego powoli uczymy, ale i w tym juz jest coś więcej niz kolejny odcień szarości :*
18.07.2005 :: 13:48 :: dcs73.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć