alone - komentarze



Sprawy nieważne plączą się po mojej głowie. Zdarza się, że w przypływie różnorodnych emocji coś powiem - niekoniecznie mądrego, a ludzie traktują mnie tak, jakbym te ostatnie 18 lat mojego życia spędziła w zupełnym odizolowaniu od jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich.

Chce mi się skakać i krzyczeć, ale tak żebyś przypadkiem mnie nie usłyszał, bo i po co masz wiedzieć w jakim jestem nastroju.

Na granicy rozstroju nerwowego. Wczoraj ryczałam jak głupia. A bo to zobaczyłam psa w telewizji. A bo to znalazłam notatki do książki, którą jakiś czas temu zaczęłam pisać. A bo to zjadłam jogurt widelcem. Powodów błahych całe mnóstwo. Aż wstyd mi wymieniać.

W wazonie bazie, na biurku butelka mleka, a w głowie bałagan. Istny burdel. Zupełnie jak w damskiej torebce.

Co mam zrobić żebyś wreszcie mi uwierzył? A tak w ogóle to kiedy zamierzasz wrócić? O ile w ogóle zamierzasz. (...)

Dobro ogółu jako cel nadrzędny. A gdzie działania?

Przemęczenie jednak robi swoje.

Got me thinkin

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.05.2006 :: 14:06 :: abzx48.neoplus.adsl.tpnet.pl

natasz

fuck... dodałam 2 komentarze. dam i 3 przepraszam za zamieszanie

25.05.2006 :: 14:05 :: abzx48.neoplus.adsl.tpnet.pl

ej ja notroczynie pierdole głupoty jakoś tak bywa, ze jak mówie mądrze, to nikt mnie nie słucha. chyba jestem skrzywiona.

bo powinien wiedziec.

zapytałaś już jego?

w mojej glowie jest jeszcze wiekszy balagan niz w damskiej torebce. swoja droga, chyba nie jestem 100% kobieta, bo torebek nie nosze, a jak mam to mam w niej idealny porzadek - zazwyczaj

ej... zdaje mi sie, ze niektórzy działaja ;] tzreba zaczynac od jednostek.

juz od dzis wolne. wypocznij.

pozdrawiam Cie :*
25.05.2006 :: 14:04 :: abzx48.neoplus.adsl.tpnet.pl

natasz

bo powinien wiedziec.

zapytałaś już jego?

w mojej glowie jest jeszcze wiekszy galagan niz w damskiej torebce. swoja droga, chyba nie jest 100% kobieta, bo torebek nie nosze, a jak mam to mam niej idelany pozradek - zazwyczaj.

ej... zdaje mi sie, ze niektórzy działaja ;] tzreba zaczynac od jednostek.

juz od dzis wolne.
23.04.2006 :: 23:45 :: 217-153-241-143.zab.nat.hnet.pl

siostra

ahhh te rozstroje nerwowe..ja tez płaczę ostatnio, nawet na debilnych filmach... taki to juz babski los;]
08.04.2006 :: 12:26 :: clr54.neoplus.adsl.tpnet.pl

:)

www.ta-on.blog.onet.pl zapraszam na moj blog
Talk.pl :: Wróć